نمايندگي مديران خودرو 115 قوامي


براي دريافت از آخرين شرايط و جديدترين برنامه فروش محصولات چري و ام وي ام فقط کافيست در واتساپ به شماره تماس09210347737 پيام ارسال کرده تا آخرين ليست قيمت براي شما ارسال و همچنين براي مشاوره غيرحضوري با تلفن هاي 01333753507 و 01333752434 تماس حاصل فرماييد.اعتبار ما رضايت شماست.با ما در ارتباط باشيد.


نمايندگي مديران خودرو 115 قوامي


نمايندگي ام وي ام و چري در گيلان و رشت ،قوامي کد:115 در نظر دارد تا با فروش خودروهاي ام وي ام و چري در بازار خودرو گيلان و رقابت با خودروهاي  داخلي و خارجي منطقه آزاد بخشي از سهم فروش خودرو در اين بازار را به دست آورد و در کوتاه‌ترين زمان ممکن رضايتمندي شما دوستان عزيز را به دست آورد.

نمايندگي مديران خودرو گيلان

نمايندگي قوامي با عنوان نمايندگي مديران خودرو در گيلان و رشت با 15سال سابقه فروش اقساطي ام وي ام و چري در گيلان و رشت و خدمات پس از فروش محصولات ام وي ام و چري در گيلان ارائه دهنده انواع خودروهاي توليدي مديران خودرو ميباشد، برخي از محصولات اين شرکت شامل  X22 و X55 ،X33S و 315 و همچنين محصولات گروه چري شامل خودروهاي آريزو5 و آريزو 6 و تيگو 5 و تيگو 7 مي‌باشد.

 حال در صورتي که تقاضاي خريد خودرو ام وي ام و چري را داريد،‌ بهتر است کمي بيشتر با اين برند همچون تاريخچه حضور، ميزان فعاليت و تنوع توليداتش در ايران بيش‌ از پيش آشنا شويد.

فروش اقساطي مديران خودرو رشت

 مديران خودرو ظرف 18 سال گذشته توانسته است اعتماد و جلب رضايت مشتريان خود را به دست آورد. در سال 1381 جمعي از مديران و کارشناسان با سابقه درصنعت خودرو شرکت مديران خودرو را تاسيس کردند.و به اين صورت مديران خودرو فعاليت خود را به عنوان توليد کننده.خودرو هاي سبک و سنگين با همکاري کمپاني بزرگ چري چين آغاز کرد. همچنين تعداد زيادي از مديران متخصص و کارشناسان فني را از  ايران، چين و همچنين همکاراني از ديگر کشورها جذب کرده است. در همين حال مديران خودرو مفهوم بين المللي ” حق با مشتري است” و شعار (( مديران خودرو…ايده آل )) را مورد توجه قرارداده است.

نمايندگي چري رشت

شرايط فروش اقساطي ام وي ام در گيلان و رشت

شما دوستان عزيز ميتوانند جهت استفاده و دريافت شرايط خريد و فروش اقساطي مديران خودرو (ام وي ام و چري) در گيلان و رشت ؛به آدرس الکترونيکي ما ghavami115.com  و يا در صفحات مجازي اينستاگرام و واتس آپ و يا با شماره تماس هاي ذيل با مشاورين ما در ارتباط باشيد:

09210347737

01333753507

01333752434

فروش نقدي

در فروش نقدي  براي شما دوستان عزيز قيمت قطعي و تحويل فوري ميباشد.

شرايط فروش اقساطي چري در گيلان و رشت

بنا به نوع خودرو  35 تا 50 درصد مبلغ خودرو در زمان ثبت نام دريافت و مابقي به صورت اقساط منعطف 60،12،24،36،48 ماه دريافت ميگردد. که ميتوانيد به صورت پرداخت ماهيانه و يا هرچند ماه يک بار پرداخت نماييد.

کليه خودروهاي ام وي ام و چري شامل موارد ذيل ميباشند

  • هزينه بيمه شخص ثالث يکساله خودروها برعهده شرکت است.
  • کليه خودروهاي چري داراي 5 سال يا 150 هزار کيلومتر، گارانتي هستند.
  • کليه خودروهاي چري داراي 2 سال يا 6 نوبت، سرويس رايگان هستند.
  • کليه خودروهاي ام وي ام داراي 3 سال يا 60هزار کيلومتر، گارانتي هستند.
  • کليه خودروها داراي سرويس اوليه رايگان هستند.

قابل توجه سازمانها و ارگان هاي دولتي شاغل و باز نشسته ميتوانند از شرايط فروش ويژه استفاده فرمايند.

اين طرح شامل بسياري از شرکت ها و زير مجموعه هايي مانند:

 وزارت راه وشهرسازي ،وزارت نيرو، جامعه سلامت بزشکي ؛ فرهنگيان محترم ؛ سازمان بنادر و کشتي راني ، ساز مان قضايي و…. ميباشد


برای مشاهده آرشیو اینجا کلیک نمایید.